Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Angol nyelvi előkészítő foglalkozások - regisztráció

Tisztelt Szülők, kedves Nyolcadikos Diákok! A Szegedi Baptista Gimnázium és Technikum a 2022. januári - februári időszakokban hétfőnként, 15:30-16:30 között angol nyelvi előkészítőt tart azon diákok számára, akik iskolánk emelt szintű angol nyelvű képzése iránt érdeklődnek

 Az alábbi űrlap kitöltésével lehet jelentkezni az időpontok bármelyikére. Ezen időpontokon a mellékelt, a szóbeli felvételihez szükséges témakörökben tartunk gyakorló foglalkozásokat (a szóbeli témaköröket a beiskolázási tájékoztatónkban és alul a mellékletben is megtalálják). Iskolánk a mindenkor érvényes járványügyi eljárásrend szerint szervezi meg a foglalkozásokat, amelyekre az online jelentkezési lap beküldésével lehet regisztrálni. A jelentkezés sorrendjében rögzítjük a tanulókat, az elfogadott jelentkezésekről visszajelzést küldünk a gondviselőknek a regisztrációs lapon megadott e-mail címen.

 

CSATOLT DOKUMENTUMOK