Ideiglenes felvételi sorrend a 2019/2020. tanévre

2019. március 13., 19:53

Ideiglenes felvételi sorrend a 2019-2020. tanévre

Azok a tanulók, akik iskolánk mindkét képzését megjelölték, mindkét rangsorban szerepelnek!

Felhívjuk az iskolánkba jelentkező tanulók és szüleik figyelmét arra, hogy a nyolcadikos diákok többsége egyszerre több intézménybe, illetve képzési területre is jelentkezik, ezért azoknak is nagy esélye van intézményünkbe való bekerülésre, akik kimaradnak a keretszámból.

Valószínűleg a keretszámon (34 fő) belül megjelölt tanulók közül többen kiesnek a rangsorból, (mert az első helyen másik iskolát jelöltek meg, ahová felveszik, vagy mindkét osztályunkba jelentkezett 25 fő, ezért ha az egyikbe felvesszük, akkor a másik rangsorából kiesik), így a hátrább megjelölt tanulók (a 35. sorszámtól) is felvételt nyerhetnek intézményünkbe. Például a tavalyi felvételi időszakban a 75. helyen lévő is bejuthatott.

Ezért az iskolák sorrendjét nem érdemes módosítani abban az esetben, ha valaki hátrább került a rangsorban!

Azt tanácsoljuk, hogy csak akkor változtassanak az intézmények sorrendjén, ha valóban egy másik intézménybe szeretnének elsősorban bekerülni!

 

Kérdéseikkel, észrevételeikkel a 06-20/478-4819 vagy 62/246-062 telefonszámon fordulhatnak hozzánk.


Az ideiglenes felvételi sorrend elérhető a bal oldali menüpontban a "Beiskolázás >>> Ideiglenes felvételi sorrend" útvonalon, vagy pedig ide kattintva